Paaseieren zoeken 2025
Het was echt een prachtige zaterdag. Super weer om paaseieren te zoeken.
De SVA heeft ook dit jaar weer goed hun best gedaan om iedereen een leuke middag te bezorgen.
Misschien zelfs een beetje meer als andere jaren want er was dit jaar ook en vak voor de ouders. Die hier dan ook goed gebruik van maakten.
Er werd druk gezocht en gevonden. Maar waar was nu het witte, zilveren of gouden ei? Vele rode eieren werden geraapt en hiervoor kregen de kinderen een paaseitje. De ouders kregen hiervoor alleen de eer.
Vlot werd bij groet 6,7,8 het witte ei gevonden maar waar waren eieren die niet rood waren? Het zilveren ei werd door 2 kinderen tegelijk ontdekt. Deze lag hoog en droog en met behulp van een vader kwam deze naar beneden.
Iedereen bleef goed zoeken en vooral bij groep 3,4 en 5 was het een lange adem. Hier werd het gouden ei pas na 20 minuten gevonden en hierbij was het zoeken echt voorbij. Enkel rode eieren zijn nog blijven liggen dus wie zich de komende dagen verveeld kan nog gaan zoeken.
Voor dit jaar zit het er weer op met de fam. van Triest als echte winnaar. Zij gingen er met de meeste prijzen vandoor.
Winnaars van deze middag:
Peuters / Kleuters
Goud: Gijs Borgijink
Zilver: Thomas van Triest
Wit : Mia Rorije
Gr 3/4/5
Goud: Luuk Ekkelenkamp
Zilver: Ayden Kramer
Wit : Annelin Kroon
Gr 6/7/8
Goud: Tijn Voragen
Zilver : Sanne Voogd / Elles Geertsema
Wit : Fenja Geertsema
Ouders
Goud: Dennis van Triest
Zilver: Dennis van Triest
Wit : Robbie Bartels
Dank aan de organisatie en voor volgend jaar vergeet de vrijwillige bijdrage niet zodat het mogelijk blijft voor de SVA om deze leuke dingen te blijven organiseren.